Dla zapewnienia Polsce bezpieczeństwa należy zbudować Zrównoważony System Obrony Państwa w którym istotnym elementem będzie powszechna Obrona Terytorialna. Uzyskałem poparcie dla zrealizowania tego programu w ugrupowaniu posła Jarosława Gowina. W wyborach 25 października proszę o głosowanie na kandydatów tego ugrupowania znajdujących się na listach PiS.
Proszę wszystkich, dla których naprawa systemu obrony kraju i sformowania OT jest ważne, aby głosowali na wskazanych niżej kandydatów na posłów i senatorów.
Do Senatu kandydują:
Andrzej Stanisławek nr 3 na liście w okręgu nr 16 (Lublin)
Adam Bielan nr 1 na liście w okręgu nr 50 (Radom)
Marcin Ociepa na liście nr 6 w okręgu nr 52 (Opole)
Andrzej Wojtyła na liście nr 4 w okręgu nr 96 (Kalisz)
Do Sejmu wg numerów okręgów wyborczych:
Wojciech Murdzek na liście PiS nr 3 w okręgu nr 2 (Wałbrzych)
Wojciech Bartnik na liście PiS nr 15 w okręgu nr 3 (Wrocław)
Andrzej Walkowiak na liście PiS nr 5 w okręgu nr 4 (Bydgoszcz)
Iwona Michałek na liście PiS nr 2 w okręgu nr 5 (Toruń)
Jakub Banaszek nr 14 na liście PiS w okręgu nr 7 (Chełm)
Artur Zasada na liście PiS nr 4 w okręgu nr 8 (Zielona Góra)
Jarosław Gowin nr 28 na liście PiS w okręgu nr 13 (Kraków)
Wojciech Cieślak nr 16 na liście PiS w okręgu nr 14 (Nowy Sącz)
Grzegorz Piątkowski nr 16 na liście PiS w okręgu nr 15 (Tarnów)
Agnieszka Krzętowska nr 19 na liście PiS w okręgu nr 16 (Płock)
Ewa Markowska-Bzducha nr 12 na liście PiS w okręgu nr 17 (Radom)
Marek Zagórski nr 1 na liście PiS w okręgu nr 18 (Siedlce)
Jacek Ozdoba nr 19 na liście PiS w okręgu nr 19 (Warszawa-miasto)
Dariusz Wieteska nr 19 na liście PiS w okręgu nr 20 (Warszawa-okolice)
Kamil Bortniczuk na liście PiS nr 15 w okręgu nr 21 (Opole)
Dorota Łukaszyk nr 20 na liście PiS w okręgu nr 22 (Krosno)
Ernest Lasota nr 15 na liście PiS w okręgu nr 23 (Rzeszów)
Jacek Żalek nr 5 na liście PiS w okręgu nr 24 (Białystok)
Piotr Walentynowicz nr 16 na liście PiS w okręgu nr 25 (Gdańsk)
Iwona Rangotis na liście PiS nr 20 w okręgu nr 26 (Gdynia)
Janusz Buzek na liście PiS nr 13 w okręgu nr 27 (Bielsko Biała)
Wojciech Kosiba na liście PiS nr 16 w okręgu nr 31 (Katowice)
Michał Cieślak nr 4 na liście PiS w okręgu nr 33 (Kielce)
Michał Wypij nr 15 na liście PiS w okręgu nr 35 (Olsztyn)
Piotr Lisowski na liście PiS nr 5 w okręgu nr 36 (Kalisz)
Agnieszka Mirecka-Katulska na liście PiS nr 2 w okręgu nr 37 (Konin)
Grzegorz Piechowiak na liście PiS nr 4 w okręgu nr 38 (Piła)
Dariusz Lipiński na liście PiS nr 2 w okręgu nr 39 (Poznań)
Magdalena Jankowska na liście PiS nr 11 w okręgu nr 40 (Koszalin)
……………………………………………………………….
Proszę o głosowania na tych kandydatów
Romuald Szeremietiew
Komentarze